HITHIT.com/galateia

18.02.2018

A JE TO TADY!

Zítra 19.2.2018 spouštíme na www.hithit.com/galateia kampaň na předprodej našeho fantasy románu GALATEIA Volání moře! Byla to dlouhá cesta plná práce a příprav, ale musíme říci, že finální podoba knihy za tu námahu stojí. Stvořili jsme pro Vás unikátní knihu pro literární fajnšmekry, a tak pevně doufáme a věříme, že nás v kampani podpoříte a dáte tak vzniknout knize, která bude originálem v každém směru.

 

V kampani na Vás čeká množství „mořských“ odměn, které si můžete zakoupit společně s knihou a tím nás podpořit. Kampaň běží měsíc a končí 21.3.2018.

 

V pondělí 19.2. Vás na úvodní straně kampaně hithit.com/galateia i webu galateia.cz přivítá náš oficiální trailer Galateia, díky kterému se přenesete do magického světa pod hladinou, který Vás v celé své rozmanitosti bude čekat v knize GALATEIA Volání moře.

 

Pokud Vás naše kampaň zajímá, na webových stránkách hithit.com/galateia naleznete kompletní informace, ať již na hlavní stránce projektu, nebo v otázkách a odpovědích. A nezapomeňte se podívat do aktualit, které budeme pravidelně doplňovat a přinášet Vám v nich zajímavé informace.

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

KONTAKT
  • Galateia Facebook
  • youtube galateia
  • Galateia Instagram

KONTAKT 

GALATEIA              

2019 by GALATEIA